Výlet do Beskyd

Žáci 6. B a 9. ročníku se vydali na výlet do Beskyd. V úvodu navštívili horský lanový park Tarzanii v Trojanovicích, kde si na čtyřech lanových trasách různé obtížnosti vyzkoušeli svou odvahu, zručnost a sílu. 6 nejodvážnějších deváťáků úspěšně zdolalo i nejtěžší „černou trasu“ s 35 překážkami, určenou jen těm nejzdatnějším lezcům, za což si zaslouží opravdový obdiv. Poté všichni vyjeli sedačkovou lanovkou na Pustevny a z nádherné stezky v oblacích Valašky se mohli pokochat nezapomenutelnými výhledy na beskydskou krajinu. Kdo přidal do kroku, stihl ještě zhlédnout sochu Radegasta, slovanského pohanského boha slunce, hojnosti a úrody. Dolů se opět jelo lanovkou a pak už hurá domů. Výlet se vydařil, i počasí přálo, takže si všichni odnesli spoustu zážitků a zbývá už jen těšit se na další výlet.

Cookies - © 2022 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace