Vyhlášení soutěže: Když nemůžeš, tak přidej!

obrázek bez popisu

V této výzvě mohli opravdu zvítězit jen ti, kteří se nebáli a šli do všech výzev po hlavě. Vydrželi každičký bolavý dřep, dokázali najít rýmující se slova, objevili a vyluštili všechny QR kódy, při házení na koš ukázali své basketbalové nadání, … No prostě mohli vyhrát jen ti, kteří se drželi našeho hesla: Když nemůžeš, tak přidej!


Rády bychom poděkovaly všem skupinkám, které se do této soutěže zapojily a zkrátily si tak čas při čekání na Ježíška. Děkujeme za všechny soutěžní týdny, které byly plné zábavy, sportovního nasazení a soutěžního ducha.


Všechny jsme po celou dobu bedlivě pozorovaly, s jakým zápalem se do výzev pouštíte. 

Jak to tak bývá, nemůžou vyhrát všichni, ale pouze...


...

...

...

obrázek bez popisu

Všem týmům, nejen těm vítězným, gratulujeme!!!

Soutěžím zdar!

Za organizační tým:

paní zástupkyně Zuzana Lindovská, paní učitelky Zina Hozová a Eliška Olbrechtová

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace