Veselé dýně a lampionový průvod

obrázek bez popisu

V pátek 5. listopadu proběhla s velkým úspěchem akce, na kterou se hned tak nezapomene. Lampionový průvod, který prošel z Vršovic do Raduně. Samozřejmě kolem školy, která zářila snad více než stovkou světel, v tuto chvíli můžeme snad říci...více než stovkou hvězd, které se snesly až na zem. Možná právě proto jsme měli tak příznivé počasí a klidnou tmu. Velké díky patří všem dětem a výtvarníkům, kteří se do těchto světel a světýlek pustili. Světla u školy zářila i v několika velmi pěkně vydlabaných dýních, zde patří dík především rodinám aktivních “dlabačů a vyřezávačů”. Snad se podaří akci zopakovat i v příštích letech. Propojení lampionových i dýňových světýlek se nám zdá velmi šťastné.

Za školu i všechny organizátory Hana Beinhauerová

Cookies - © 2022 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace