Velikonoční dílna 2023

Ve čtvrtek 30. března proběhla tradiční Velikonoční dílna a keramická výstavka. Jako obvykle program zahájila družina, která si připravila krátké zpívánky. Poté již nic nebránilo tvoření. 

Prostor školních dílen se rychle zaplnil a u stanovišť nebyla nouze o tvořivé ručičky. Zanedlouho se chodbou procházely děti s nápaditými výtvory. Po tvoření si mohli děti i rodiče doplnit energii u kávy nebo u čaje v učebně výtvarné výchovy. 

Prostory školy byly vyplněné pracemi žáků, výrobky z keramiky. Výzdoba byla zaměřená i na zahraniční výlet do Anglie, který se uskutečnil v říjnu. K vidění byla také práce na 3D tiskárně, zde se mohli zájemci podívat na tisk velikonočního vajíčka.

Pokud se Vám akce líbila, už nyní se můžete se můžete těšit na další společné tvoření, které se uskuteční před Vánoci. Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace