Vánoční florbalový turnaj

VÁNOČNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ

ještě před tím, než se všichni rozutekli k vánočním stromečkům, pohádkám a cukroví se největší sporťáci a sporťačky z naší školy setkali v tělocvičně. Konal se totiž Vánoční florbalový turnaji, který proběhl ve čtvrtek 21. 12. 2023. Během školního vyučování se v tělocvičně odehrálo 20 utkání. O branky a krásně sehrané kombinace nebyla nouze. Celý den se nesl ve skvělé atmosféře. Nechyběla ani obrovská podpora nehrajících kamarádů v podobě skandování, rachotu bubnů a vuvuzel. Zápasy rychle odsýpaly a v tělocvičně se střídalo jedno družstvo za druhým.

Výsledky chlapců:

1. Deváťáci - 9. třída

2. Gejzírci - 8. B

3. Synci - 7. třída

4. Banánci - 6. třída

5. Gappy - 8. A


Výsledky dívek:

1. Shreci - 8. B

2. Slípky - 7. třída

3. Capybary - 8. A

4. Deváťačky - 9. třída

5. Šesťačky - 6. třída

Hráči si odnesli nejen sladké odměny, ale také pocit hrdosti za svůj tým a skvělý sportovní zážitek. Všichni, kteří trpělivě sledovali vývoj turnaje, zaslouží velký dík za podporu a povzbuzování. 

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace