Tematický týden 17. - 21. 6. - ohlédnutí

Vítěze tematického týdne již z minulého týdne známe. Bylo by ale nefér nepodělit se o fotky třídy, která sice nevyhrála, ale celý týden si užila naplno.

Z této třídy pochází vítěz hned z prvního dne. 

A že stále nevíte, o jakou třídu se jedná? No, přece o 2. B! 

Díky vám, byli jste skvělí!

PÁTEK - VYHODNOCENÍ

obrázek bez popisu

Tento týden nám probíhal tematický týden. My všichni z 9. třídy bychom chtěli poděkovat všem těm, kteří splnili dané téma dnů.

Na 13. místě se umístila třída 8. B. Na 12. místě třída 8. A. Na 11. místě 6. třída. Na místě 10. třída 5. B. Na 9. místě třída 5. A. Na 8. místě se umístila 7. třída. Na 7. místě 3. třída. Na 6. místě třída 1. B. Na 5. místě třída 5. A. Na krásném 4. bramborovém místě se umístila třída 4. A. Na bronzovém 3. místě se úspěšně umístila třída 1. A. Druhé místo dělilo dvě třídy přibližně o 3% průměrné účasti. Na 2., stříbrném místě tematického týdne se umístila třída... 2. B! 1. místo se 100% účastí každý den, si vydobyla třída paní učitelky Seidlové 2. A.

Tímto vám všem ještě jednou děkujeme, devátá třída.

obrázek bez popisu

ČTVRTEK - DEN BLÁZNIVÝCH ÚČESŮ

Děkujeme všem, kteří se dneska neučesali, učesali nebo jim s účesem pomohli rodiče. Bylo skvělé vidět, kolik kreativity jste do svých účesů vložili. Třídy byly plné zajímavých módních sestřihů a nápaditý výtvorů z vlasů, což příjemně ozvláštnilo jinak všední školní den. Vaše nápaditost a odvaha zkusit něco nového nás všechny opravdu potěšila.

Také bychom rádi připomněli, že se zítra můžete těšit na vyhlášení výsledků celého tematického týdne.

Vaši deváťáci

obrázek bez popisu

STŘEDA - ČEŠI NA DOVOLENÉ

obrázek bez popisu
obrázek bez popisu

Zdraví Vás vaši oblíbení, již opálení deváťáci,

dnes jsme navštívili Chorvatsko, Itálii, Francii a spoustu dalších destinací. Zkrátka, byli jsme na dovolené. Někteří se věnovali šnorchlování a jiní zase jen odpočívali a jedli řízky. Nechyběly ani ponožky v sandálech, vrstvy opalovacího krému, či slaměné klobouky.

To je konec našeho dnešního reportu, my se s vámi loučíme a jdeme se ještě chvíli opalovat – deváťáci.

ÚTERÝ - DEN BEZ BATOHŮ

obrázek bez popisu
obrázek bez popisu

Dnes jsme všichni dorazili bez batohů. Každý, kdo získal pro svou třídu bod, si své věci přinesl v něčem originálním. Někdo v konvici, někdo v květináči, jiný v nákupním košíku či dokonce v sekačce.

Nejoriginálnější nápad jsme opět odměnili malým dárek z vlastní výroby. Cenu si dnes odnesly dvě slečny a to: Anežka Kotrlová (1.B) a Zuzana Kišová (2.A).

Už se všichni těšíme na zítřejší dovolenkový den!

Žáci devátého ročníku

PONDĚLÍ - JEDNOBAREVNÝ DEN

obrázek bez popisu

Dnešním dnem jsme zahájili Netradiční týden. Dnes škola připomínala duhu! Všichni si oblékli barvu, která jim nejvíce sluší. Během dne jsme procházeli školou a hodnotili, jak se žáci na dnešní den připravili. Outfity Nicol Říčné (2. A) a Matyáše Kaluse (2.B) se nám líbily nejvíce, a proto tito žáci získali malou odměnu. Dnešek máme uzavřen a jsme zvědaví, jaká zavazadla si přinesete zítra.

Barvám ZDAR!

Deváťáci

Příští týden od pondělí 17.6. do čtvrtku 20.6. nám bude probíhat tematický týden. 

V pondělí je jednobarevný den, kdy každý z vás přijde oblečený v jedné barvě, která vám nejvíce sluší nebo kterou zrovna máte v šatníku nejvíce. POZOR, body nedostane ten, kdo bude celý v černém, bílém nebo šedém. Oblečení v této barvě musíte být od hlavy až k patě. 

V úterý je den bez batohů. Věci, které si budete brát v úterý do školy můžete strčit do čehokoliv, co doma najdete kromě vašich školních batohů. 

Ve středu se přiblížíme létu, protože do školy přijdete oblečeni jako na dovolenou

A poslední den, ve čtvrtek, bude následovat den šílených účesů, což znamená, že se nemusíte učesat vůbec, nebo naopak si můžete na hlavě vytvořit účes, který jste na hlavě ještě nikdy neměli.


Malá motivace na závěr. Každý den vybereme jednoho žáka z celé školy, který nejlépe vystihl a splnil dané téma dne. Žák, který bude vybrán dostane maličkost pro radost.

V pátek 21. 6. bude celý týden vyhodnocen a nejlepší třída bude odměněna. Těšíme se na týden plný netradičních převleků. 


Tematickému týdnu ZDAR!

Vaši deváťáci

obrázek bez popisu

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace