Sportovní den 2024

V úterý 25. června se na sportovních hřištích konal tradiční sportovní den. Letošní deváťáci si zvolili fotbal a děvčata se přiklonila k přehazované. Zda byly jejich volby vítězné se dozvíte o pár řádků níže... 


Den začal poměrně svěžím ránem, to ovšem netrvalo dlouho, protože se sluníčko rychle vyškrábalo vysoko na oblohu a všem nechalo pocítit svou sílu. Od osmé hodiny ranní začal samotný turnaj. Po krátkém úvodním slovu a připomenutí pravidel se začaly hrát první zápasy. 

Děvčata měřila své síly na tartanovém hřišti za školou a chlapci na travnatém fotbalovém hřišti pod zámkem. Jelikož se na obou hřištích hrál systém každý s každým, všechny týmy odehrály 4 zápasy. Věrní fanoušci tak mohli vidět na obou hřištích 10 odehraných zápasů. 

Atmosféra sportovního dne byla přátelská. V průběhu dne byly vidět krásné sportovní okamžiky plné bojovnosti, krásných herních kombinací a v neposlední řadě také fair play. 

V pravé poledne celý sportovní den zakončil vzájemný zápas mezi deváťáky a učiteli ve volejbalu. Skóre se každou chvíli přesouvalo na jednu a hned zase na druhou stranu. Nakonec ovšem zvítězili těsným rozdílem deváťáci!

  PŘEHAZOVANÁ - DÍVKY FOTBAL - HOŠI
1. MÍSTO Shreci - 8. B 9. A
2. MÍSTO Deváťačky - 9. A 8. A
3. MÍSTO Světlušky - 7. A 7. A
4. MÍSTO Osmačky - 8. A 8. B
5. MÍSTO Hot sigmy - 6. A 6. A

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace