Soutěž v anglickém jazyce

obrázek bez popisu

Žákyně 7. ročníku naší školy Barbora Kucharčíková získala 1. místo v okresním kole soutěže v anglickém jazyce, kterou pořádalo Středisko volného času v Opavě ve spolupráci s MŠMT. Pro vítězství si Bára „odskočila“ z turistického kurzu.

Této jazykové olympiády se v kategorii nejmladších žáků zúčastnilo celkem 36 soutěžících z mnoha základních škol v okrese, včetně víceletého gymnázia. Žáci byli rozřazeni na základě gramatického testu a ti nejlepší z nich postoupili do dalšího kola, kde mohli předvést své komunikační a konverzační schopnosti. Barbora je jazykově velmi nadaná žákyně p. uč. M. Orlíkové, nicméně na olympiádu byla připravena pod vedením paní učitelky O. Kolářové. Tato kategorie nejmladších žáků nepostupuje dále do krajského kola.

Barboře moc gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy!

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace