Soutěž mladých zoologů

obrázek bez popisu

Evropské šelmy

... to je téma letošního ročníku Soutěže mladých zoologů, kterou každoročně pořádá Zoologická zahrada a botanický park Ostrava. Také letos byl z řad žáků o soutěž velký zájem. Přihlásilo se sedm pětičlenných týmů, čtyři z nich se díky svým znalostem dostaly do samotné soutěže v Zoo Ostrava. Na soutěžící čekal test znalostí na dané téma. Kromě toho strávili žáci v zoo další dvě hodiny, takže měli možnost zažít atmosféru podzimní přírody, bez tlačenice si prohlédnou svá oblíbená zvířata a zjistit, co se od jejich poslední návštěvy v zoo změnilo. Finále této soutěže proběhne v sobotu 25. listopadu. Zda se podaří některému týmu z naší školy postoupit se dozvíme v příštích dnech.

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace