Slezský do škol

obrázek bez popisu

V pondělí 17.10. bylo ve škole pořádně rušno. O nezvyklý shon se na 1. patře postarali hráči a realizační tým SFC Opava.

Fotbalisté Slezského zavítali do naší tělocvičny, aby vedli s žáky 8. a 9. ročníku řízenou debatu na téma “Život sportovce”. Holky a kluci se ocitli v roli redaktorů a mohli se hráčů ptát na nejrůznější dotazy. Řeč byla zavedena na téma stravování sportovců, režimu dne fotbalisty nebo třeba jak se dá skloubit sportovní a osobní život. Nemalá pozornost byla věnována také důležitosti vzdělání.

Na závěr nesměl chybět prostor na focení s oblíbenými sportovci a autogramiádu.

Vzpomínkou na sportovní setkání nám zůstanou nejen fotky plné úsměvů, podepsané kartičky hráčů, ale také dres podepsaný všemi hráči. Slezskému moc děkujeme za možnost setkat se s hráči, věcnou debatu, úsměvy žáků a také za volné vstupenky pro žáky a v neposlední řadě za dres, který máme ve škole vystavený pro motivaci žáků k pohybu.

Hráčům a celému týmu SFC Opava přejeme mnoho vstřelených branek a plné tribuny věrných fanoušků!

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace