Okrskové finále ve vybíjené

Ve středu 12. dubna se vybraní žáci z 4. a 5. ročníku vydali na ZŠ Kylešovice, kde se konalo okrskové kolo soutěže ve vybíjené. Ve skupině D jsme se utkali s žáky z Kylešovic, Pusté Polomi, Skřipova a Opavy Vrchní.

V úvodním zápase jsme začali výborně, první poločas jsme zpočátku vyhrávali, avšak radost z vítězství nás tak ukolébala, že jsme zbytek zápasu prohráli. Podobně jsme se snažili i v dalším zápase, ale soupeři se nedali zastrašit ani našimi rudými dresy, a tak jsme utrpěli tvrdou porážku. Nebylo však na čase ztrácet hlavu. Sebrali jsme odvahu a síly do dalšího boje a odměna se dostavila hned vzápětí. První poločas následujícího zápasu jsme měli vyhráno, druhý jsme se drželi statečně, ale ani tentokrát to na výhru nestačilo a o tři vybité hráče nám vítězství proklouzlo mezi prsty. S tolika porážkami jsme se však nehodlali smířit. Vzpomněli jsme si na naše tvrdé tréninky v Raduni, našli ztraceného týmového ducha a do posledního zápasu nastoupili hned na začátku jako vítězové. Odnesli jsme si zasloužené 3 body a vysloužili tak 4. místo v pořadí.

Všem zúčastněným žákům gratuluji k úctyhodnému umístění.

Sportu zdar!

František Němec

obrázek bez popisu

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace