Ohlédnutí za lampionovým průvodem

obrázek bez popisu

V pátek 4.listopadu ve spolupráci obecního úřadu a základní školy proběhl tradiční lampionový průvod. Celou akci zahájili sedmáci-dramaťáci, kteří si připravili krátké, ale strašidelně zajímavé představení. 

Potom se svítilo a svítilo z Vršovic až do Raduně. U školy jste si mohli prohlédnout vyřezané a rozsvícené dýně, které vyráběli žáci ve škole, ale i rodiny doma. Na fotbalovém hřišti potom svítilo kolem 100 nazdobených skleněných strašidýlek. Při prohlížení jste měli šanci ochutnat spoustu dobrot - ty zase vyrobily děti ve školní kuchyni, ale také maminky, babičky nejen z Raduně. Počasí nám přálo. 

Děkujeme všem, kteří přiložili ruku k dílu a pobyli ve společnosti svých přátel a sousedů.

Cookies - © 2023 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace