Mc Donald´s Cup 2024

obrázek bez popisu

V pátek 26. dubna se vydali vybraní žáci 1. - 3. ročníku na fotbalové hřiště v Opavě - Kylešovicích, kde se konal turnaj McDonald’s Cup. Po rozlosování do skupin jsme byli připraveni na první turnajový boj s žáky z Kobeřic. Zápas byl až do poslední minuty velmi vyrovnaný, ale rozhodující branku jsme dostali do vlastní sítě. Ve druhém utkání jsme měli větší štěstí a porazili jsme žáky z Opavy - B. Němcové 5:0. V posledním zápase se ZŠ Vrchní jsme však nedokázali vstřelit ani jednu branku a prohráli jsme s nulovým skóre. Celkově jsme se umístili na bronzovém 3. místě.

Na stejné hřiště jsme se vydali s reprezentanty ze 4. a 5. ročníků v úterý 30. dubna. Tentokrát na nás čekali soupeři ze škol E. Beneše, Komárova a Pusté Polomi. Do prvních dvou zápasů jsme šli s plnou vervou a gólovým náskokem, ale oba soupeři nám vstřelili 8 branek. V posledním zápase jsme nestačili zápalu hráčů z Pusté Polomi a utrpěli jsme drtivou porážku. Odjížděli jsme tedy s čtvrtým místem bez medaile, ale zato s příjemným pocitem ze sportování.

Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v příštích ročnících.

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace