Fotbal - Mc Donald´s Cup

obrázek bez popisu

Žáci 4. a 5. třídy ve čtvrtek 21.4.2022 porovnali své síly ve fotbale se stejně starými žáky opavských škol. Na hřišti u ZŠ Kylešovice se sešlo 21 fotbalových týmů a cíl všech družstev byl totožný. Vítězství ve skupině a postup to krajského kola. Naši malí sportovci se nedali zastrašit chladným ránem ani rychlostí organizace akce. Díky Velikonočním prázdninám se informace o soutěži dostala k rukám učitele, trenéra i žáků později a bylo potřeba rychle jednat. 

Radunští fotbalisté ale bojovali, jak nejlépe mohli. Porazili 2 ze 3 škol a díky průběžným výsledkům se umístili se na 3. místě. 

Jelikož většina našeho fotbalového týmu byla složena z žáků 4. ročníku, příští rok s nimi můžeme v této soutěži také počítat. Tentokrát již budou vědět do čeho jdou a budou ostřílenými mazáky.

Se sportovními soutěžemi letos ještě nekončíme, vše se po koronavirové době teprve rozjíždí. V průběhu následujících měsíců se naše škola zúčastní turnaje ve vybíjené, atletického čtyřboje, štafetového poháru a závodu v silových disciplínách. 

Cookies - © 2022 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace