Den Země v ZOO

Ve čtvrtek 21.dubna jsme ku příležitosti Dne země o den později navštívili ostravskou ZOO. Zážitek to byl obrovský, viděli jsme spoustu živočichů v akci: pávy, žirafy, lvice, slony, opice, pelikány, husy...další, kteří byli v klidu: lva, hroší rodinu, želvy, jeleny...Opice jsme pozorovali nejvíce, protože právě o nich byla naše výuková lekce. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí a sami jsme ukázali, že už toho mnoho víme. Moc se nám to líbilo. Klidně pojedeme s rodinou v létě znovu. Co vy na to? 

                                                                                                                                                                                         Druháci z Raduně

Cookies - © 2022 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace