Den otevřených dveří pro nastávající prvňáčky je úspěšně za námi

Dne 22. března se v naší škole konal den otevřených dveří pro budoucí školáky. Děti se mohly přijít seznámit se školním prostředím a k naší radosti této příležitosti rodiče spolu s dětmi využili v hojném počtu. Budoucí školáčci v různých učebnách v prostorách naší školy plnili hravou formou zábavné úkoly a nápomocni jim k tomu byli žáci 5. ročníku. Vyzkoušeli si skládání puzzle, stavění obrázků z geometrických tvarů podle předlohy, práci s ozoboty a další nejrůznější činnosti, za jejichž splnění sbírali do svých startovních karet razítka. 

Děti prokázaly, že se nebojí komunikovat a pohybovat se pro ně v novém prostředí a odměnou jim za to byly nové zážitky a krásné omalovánky!

Těšíme se na vás znovu při zápisu do první třídy, který proběhne v pátek 14. 4. 2022 (od 13:30 do 17:00) a v sobotu 15. 4. 2022 (od 09:00 do 11:00).

Kolektiv ZŠ a MŠ Raduň

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace