DEN HER

BUĎME ALESPOŇ CHVÍLI OFFLINE!

V tomto duchu zorganizovali na čtvrtek 2. února 2024 pedagogové pro své žáky DEN HER.

Nejprve si žáci ve třídách zahráli své oblíbené „deskovky“ nebo jiné hry a pak se rozešli do jednotlivých herních místností, kde se zúčastnili jednoho z turnajů, do něhož se předem přihlásili.

Za umístění na prvních 10 místech v každém turnaji získali žáci body pro svou třídu, nejúspěšnější třída pak získala hodnotnou cenu (hru Activity). Odměněni byli také výherci na prvních třech místech v jednotlivých turnajích - dostali diplomy a sladkosti.

Po sečtení všech bodů a jejich přepočítání na 1 žáka se jako nejúspěšnější ukázaly tři třídy, kterým se podařilo získat v průměru na 1 žáka více než 5 bodů. Rozdíly mezi nimi byly jen velmi malé. Byly to 4.A, 8.B a 9. třída.

Z nich se nejlépe se dařilo hráčům 9. třídy. Gratulujeme.

Věříme, že se všem účastníkům letošní DEN HER líbil, i když třeba tentokrát nevyhráli.

Více fotografií naleznete ve FOTOGALERII.


Na prvních místech v jednotlivých turnajích se umístili tito jednotlivci:

Domino vyhrála Tereza Hendrychová ze 4.A, o první místo v Piškvorkách se podělili Eliáš Sonnek ze 3. třídy, Tereza Ausficírová ze 2.A a Filip Večerek z 8.B.

V karetní hře Uno nejlépe uspěla Viktorie Mandátová ze 4.B, skládání Puzzle se vydařilo Lindě Rekové ze 4.A, Anežce Kubesové z 2.A a Anně Ausficírové ze 3. třídy.

Blechy nejlépe poslouchaly Amálii Solnou z 8.B, v Trojboji zvítězil Martin Žídek ze 4.B, Kurník naplnil nejrychleji Daniel Selvek z 1.A

Pexeso ovládl Tobiáš Hendrych ze 4.A, Město, jméno, zvíře vyhrála Barbora Štěbrová z 9. třídy, Mikádo Eliška Herudková ze 7. třídy a hru Solitér Eliška Kellnerová z 9. třídy.

Svůj postřeh zúročila ve hře Dobble nejlépe Nikol Mainušová z 9. třídy.

Hra v kostky se vydařila Janu Mrkvovi z 8.A, Lodě vyhrál Martin Solný z 9. třídy, Věž Mia Kudělová z 8.B.

Klasické Člověče, nezlob se ovládla Karolína Formánková z 9. třídy.

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace