Zrušení lyžařského výcviku

V letošním školním roce 2020/2021 jsme byli nuceni, díky špatné epidemiologické situaci, zrušit výjezdový lyžařský výcvik, který se měl konat v období 31. 1. – 5. 2. 2021. Ke zrušení lyžáku jsme přistoupili z důvodu zavřených lyžařských areálů a zákazu fungování služeb (zavřené půjčovny lyží, servisy,...). Zároveň nebylo možné uspořádat pobytový lyžařský výcvik, neboť školní akce s přespáním žáků jsou možné pokud se index protiepidemického systému nachází ve stupni 1. 

Žáci současného 7. ročníku v žádném případě o svůj lyžák, který je součástí školního vzdělávacího programu, nepřijdou. Lyžařský kurz pro žáky uspořádáme v následujícím školním roce 2021/2022, kdy se spojí s nižším ročníkem. 

Vše začínáme připravovat a už se moc těšíme! Sportu a obzvláště tomu zimnímu zdar!

V případě dotazů kontaktujte, prosím, vedoucí lyžařského výcviku paní učitelku Olbrechtovou.

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace