Vánoční florbalový turnaj 2019

Sportu zdar a florbalu zvlášť!

S přicházejícími Vánoci nastal čas i našeho tradičního florbalového turnaje. Letos se do turnaje premiérově zapojily i holky a turnaj se tak odehrál v novém kabátě. Zápasy kluků a holek se střídaly v rychlém sledu, o pěkné akce a krásné góly nebyla nouze. Všechna družstva se snažila, seč jim síly stačily, ale zvednout nad hlavu pohár ze školní 3D tiskárny určený vítězům, mohla jen jediná třída. Mezi děvčaty kralovala třída 9.B, chlapeckou kategorii pak ovládla 8. třída. V celkovém součtu za chlapce a dívky se třídy umístily následovně: 5. místo - 6. třída; 4. místo - 9.A třída; 3. místo - 7. třída; 2. místo - 8. třída; 1. místo 9.B třída. 

Pro všechna družstva byla připravena zasloužená odměna a medaile, se kterými se třídy hrdě vyfotily

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace