Sportovní den 2019

Ani předposlední školní den jsme nezaháleli!

Mohlo by se zdát, že konec školního roku proběhne v poklidu, ale opak je pravdou. I dnešek byl na zážitky a akce plný! 

Ráno se se všemi třídami a učiteli přišli rozloučit letošní deváťáci, kteří to už mají opravdu za pár. Mezitím silní kluci dokončili stěhovací práce před koncem školního roku. A pak začal ten nejvěťsi boj! 

Fotbalové hřiště v Raduni bylo dnes svědkem hned několika zápsů. Vyzyvateli byli deváťáci, kteří si za své sporty zvolili fotbal (kluci) a (dívky) softball. Zápasy byly napínavé do samého konce a vítěze určilo až skóre bodů/branek. 

Kluci deváťáci se nenechali mladšími zahanbit a získali nejcennější skalp v podobě prvního místa ve fotbalu. Za dívky vyhrála 8. B třída, která v samém závěru přeskočila daváťačky, které si tak z dneška odnáší krásné 2. místo! 

Fotky z hřiště naleznete zde

Pěkné prázdniny, sportu zdar!!

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace