Přípravy na výročí školy vrcholí

Oslavy 40. výročí otevření školy jsou již za dveřmi

Nezapomeňte! 
Oslavy školy budou zahájeny v tělocvičně již tento čtvrtek v 16 hodin úvodním slovem paní ředitelky.
V první části programu vystoupí žáci naší školy, kteří  program připravili se svými pedagogy a pedagogy ZUŠ z Háje ve Slezsku. Po vystoupení žáků bude následovat prohlídka školy s fotografickou dokumentací z historie jejího vývoje. Budete mít možnost nahlédnout do některých tříd, v učebnách budou připraveny aktivity pro Vás a Vaše děti. Můžete si prohlédnout také zpřístupněné prostory školní družiny a školní jídelny.
Od 17 do 20 hodin se promění pro dospělé tělocvična v tančírnu s hudbou v duchu 70. a 80. let. V prostorách před tělocvičnou bude připraveno občerstvení. 

Těšíme se na setkání s Vámi. 
Zaměstnanci a žáci školy

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace