Povedená červnová akce naší školy - Pohádkový les

Povedená červnová akce naší školy - Pohádkový les

V neděli 9. června proběhla v raduňském parku oblíbená akce pro děti „Pohádkový les.“

Letos, stejně jako v minulých letech, pomohli p. vychovatelkám ze ŠD Raduň, které akci zorganizovaly, žáci vyššího stupně z raduňské školy, kteří ztvárnili pohádkové bytosti a připravili menším dětem pěknou zábavu. Rodiče si tak mohli společně se svými potomky užít hezkého teplého dne při procházce ve stínu stromů a jejich děti zase radosti ze splnění různých pohádkových úkolů a získání odměn, které čekaly na konci trasy v podobě mnoha dobrůtek a hraček.

Tento rok byla opravdu rekordní účast, na pohádkovou trasu se vydalo přes 200 dětí. Pomáhalo okolo 40 větších dětí, kterým tímto velmi děkujeme za jejich nápaditost, aktivitu, píli a ochotu udělat něco navíc ve svém volném čase. Stejně tak děkujeme všem paním vychovatelkám, zejména H. Kratochvílové za vedení celé akce a také dvěma paním učitelkám, které pomáhaly při rozdávání odměn.

Na shledanou zase příští rok v červnu!

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace