Ohlédnutí za výročím 40 let školy

Oslavy 40 let otevření školy proběhly ve dvou dnech. Ve čtvrtek 14. listopadu byly otevřeny dveře školy pro širokou veřejnost, děti, rodiče a přátele školy. Druhý den oslav, 15. 11. 2019, si školní prostory prohlédli bývalí pedagogové, partneři školy a členové zastupitelstev obcí. 

Součástí programu bylo vystoupení žáků naší školy, kteří  program připravili se svými pedagogy a pedagogy ZUŠ z Háje ve Slezsku. Po vystoupení žáků následovala prohlídka školy s fotografickou dokumentací z historie jejího vývoje. Bylo možné nahlédnout do některých tříd a učeben školy. Zpřístupněné byly rovněž prostory školní družiny a školní jídelny.

Doufáme, že se Vám program oslav líbil a zde se můžete prohlédnout fotografie. 

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace