Informace k lyžařskému výcviku

Vážení rodiče, obracíme se na Vás s posledními informacemi k lyžařskému výcviku žáků 7. a 8. ročníku. Všechny informace již zazněly na informační schůzce a před vysvědčením jsme je připomněli i žákům, ale opakování je matka moudrosti. Tak tedy: 

 • Sraz žáků bude v neděli 9. 2. v 11:00 hod. v atriu školy, kde odevzdáte kartičku pojištěnce nebo její kopii, prohlášení o seřízení lyží a prohlášení o bezinfekčnosti dítěte (toto prohlášení nesmí být starší jednoho dne, datum 8.2.2020 je proto na dokumentu záměrně předtištěno, nepřepisujte jej, prosím). U dětí, které užívají léky odevzdáte paní zdravotnici sáček se jménem a s potřebnými léky, každý lék bude podepsaný jménem dítěte a bude poznačeno užívání léku. Paní zdravotnice bude Vašim dětem tyto léky podávat dle lékařských zpráv a Vašich pokynů. 
  V případě, že neodevzdáte všechny dokumenty, Vaše dítě se nebude moci lyžařského výcviku zúčastnit. Dokumenty k odevzdání jste již obdrželi, pro případ je přikládáme pod tento článek. 
 • Děti si naloží své věci do autobusu: zavazadlo, lyže a lyžařské boty umístěné do vaku na jejich převoz. V případě, že vak nevlastníte, budou lyže svázané, aby držely i s holemi pohromadě a nepohybovaly se samovolně po autobusu. Odjezd ze zastávky u školy bude v 11:30 hodin
 • Od školy se pojedeme rovnou seznámit s lyžařským areálem Ski Annaberg, kde se děti rozřadí do skupin dle výkonností a rozlyžují se. Začátečníci se nemusí bát, ty nebudeme trápit rozřazováním a okamžitě se půjdou s jejich instruktorkou seznámit s lyžemi pěkně od úplných začátků. 
  Z tohoto důvodu je nutné, aby děti byly už po dobu jízdy v autobuse oblečené do lyžařského oblečení a měly u sebe rukavice, helmy, případně lyžařské brýle. Pan řidič autobusu nás dopředu upozornil, že nebude otevírat zavazadlový prostor, proto nebude možné otevírat kufry a hledat v nich potřebnou lyžařskou výbavu. 
 • Po rozlyžování se přesuneme na naši ubytovnu, kde se děti zabydlí a dostanou teplou večeři. Z tohoto důvodu Vás prosíme, abyste dětem nedávali velké zásoby domácího jídla, neboť dle hygienických norem nemůžeme připravené jídlo uchovávat a musíme je v podvečer příjezdu vysbírat a vyhodit. 

 • Obědy ve školní jídelně ZŠ a MŠ Raduň mají všechny děti po dobu LV odhlášené. 
 • Před odjezdem na lyžařský výcvik, prosím, znovu poučte děti o pravidlech slušného chování, abychom všichni předešli případným problémům. 
 • Závěrem Vás prosíme, abyste dohlédli, že děti s sebou nebudou brát zbytečnou elektroniku a cennosti, na které nebude v nabitém zážitkovém pobytu čas. Cílem lyžařského kurzu je nejen zábava na lyžích, ale rovněž rozvoj komunikace a sociálních dovedností. V neděli se budeme těšit! Lyžáku zdar a tomu našemu zvláště! :)
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: olbrechtova-skola@seznam.cz, případně na služebním čísle 728880858.  

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace