4. B na výletě

Byl pátek 24. května a třída 4. B jela na třídní výlet na zámek Linhartovy a do Úvalna. Na zámku byla výstava veteránů, obrazy na téma Disney, obrazy princezen a princů, zvířata z lovu, postavy z pohádky Chaloupka na vršku, loutky, výstava výrobků Adama Hoferka, zdobené lustry a další zajímavosti.Potom jsme jeli do Úvalna, kde bylo zrcadlové a dveřové bludiště. Také tam byly obrazy, které straší a vypadají jako živé. Zajímavé bylo i Retro muzeum, kde jsme našli např. staré telefony a hračky. Potom jsme šli na rozhlednu Hanse Kudlicha. Po cestě začalo pršet, tak všichni vytahovali pláštěnky. Z rozhledny byl moc pěkný výhled, který jsem si užila. Nakonec jsme se vrátili k autobusu a vraceli se domů plní zážitků a dojmů.
                                                                                                                                                                                 Olivie Halfarová, 4. B (upraveno)

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace