4. A na školním výletě v Praze

Tentokrát jsme se na školní výlet vydali do našeho hlavního města. Cesta do Prahy trvala vlakem tři a půl hodiny. Navštívili jsme orloj na Staroměstském náměstí, do jehož věže jsme vyšlapali nespočet schodů, abychom se pokochali nádherným výhledem na stověžatou matičku Prahu. Pozdravili jsme apoštoly, prošli jsme se po Karlově mostě a svezli jsme se také metrem.

Ale naším hlavním programem byla návštěva Muzea Fantastických iluzí Pavla Kožíška poblíž Václavského náměstí, kde jsme podléhali nejrůznějším optickým klamům a trikům. Však posuďte podle fotek sami. 

Nakonec jsme si dali i rozchod, abychom se občerstvili podle svých představ. Zařádili jsme si v obrovském hračkářství The Playground a někteří z nás se vydali i do nejvyššího patra budovy za motýly.  Nakonec jsme měli možnost si nakoupit i drobné dárky na památku. 

Byl to krásný výlet a tak se těšíme už teď na příští rok!   

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace