Ohlédnutí za drakiádou

Drakiáda 2021

Ve čtvrtek 14.10. se příznivci pouštění draků sešli na hřišti za základní školou. A nebylo jich málo. Každý účastník si mohl připevnit mašličku na třídního draka, kteréhosi děti vyrobily se svou třídou. Na závěr jsme napočítali více než 100 mašliček žáků ZŠ. V hojném počtu se zúčastnily také děti z mateřských škol, které měly draky své. Nejvíce mašliček nasbírala třída 2.B, která se tak stala celkovým vítězem soutěže tříd. Ani ostatní děti nepřišly o drobné ceny útěchy, které mohly získat za splnění čtyř jednoduchých úkolů na téma drak. A pak už všichni s radostí vyběhli na louku za školou a pouštěli své draky, dokud je nevyhnala zima.

Děkujeme všem dětem, které přišly strávit odpoledne se svými kamarády i rodiči a doufáme, že se jim akce líbila :).

Tak za rok………

Za tým organizátorů Hana Bernardová

Plnění úkolů

obrázek bez popisu

Cookies - © 2022 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace