Do Anglie za Harry Potterem od 8. 9. - 13. 9. 2024

obrázek bez popisu

V příštím školním roce 2024/2025 žákům naší školy opět nabízíme jazykový poznávací pobyt do Anglie, a to ve spolupráci s CK PROTRAVEL, která má letité zkušenosti s pořádáním zájezdů pro školní skupiny. Tentokrát s jiným programem a delším pobytem. 

Termín: neděle 8. 9. do pátku 13. 9. 2023 

CK:  PROTRAVEL, www.protravel.cz 

Cílová skupina: žáci 2. stupně

Doprovod: 2-3 pedagogů naší školy a průvodce CK, který bude skupinu po celou dobu doprovázet 

Garant zájezdu: Mgr. Michaela Orlíková, michaela.orlikova@zsams-radun.cz 

Program zájezdu: naleznete výše v přiložených souborech.

Termín pro přihlášení k zájezdu: do 8. 12. 2023

Zájezd se uskuteční pouze v případě dostatečného počtu zájemců (40), přičemž o zařazení žáka do zájezdu rozhodne s konečnou platností pedagog. V případě nedostatečného počtu zájemců se pokusíme zájezd doplnit do požadované kapacity bývalými žáky školy.

Ubytování: V hostitelských rodinách, které je u školních zájezdů do Anglie využíváno v drtivé většině případů. Od našeho minulého pobytu je ovšem možné pouze při pobytech na více než dvě noci, jinak bychom museli bydlet v hostelu jen se snídaní. Oproti hotelovému/hostelovému ubytování nabízí ubytování v rodinách další nezanedbatelné výhody (celodenní strava, seznámení se se životem v Anglii, nutnost alespoň základně komunikovat atd.) Rodiny, které poskytují ubytování, jsou vybírány na základě bezpečnostních, hygienických a sociálních kritérií a jsou koordinátory pravidelně kontrolovány. Tyto rodiny poskytují ubytování a stravu, za to jsou placeny. Často se svými hosty i společensky konverzují, ale není to pravidlo, které je možno vyžadovat. Jídlo v rodinách podávané je většinou typické pro danou oblast. Rodiny většinou hostům podávají totéž, co sami jedí. Večeře bývá teplá, často následuje malý dezert, k pití bývá čistá voda. Snídaně je obvykle kontinentální, tzn. cereálie, toasty, máslo, marmelády, káva, čaj, džus, mléko. Balíček na cestu většinou obsahuje sendvič či obloženou bagetku, sušenku, kousek ovoce, pití. Při prvním setkání jsou všichni účastníci vyzvednuti rodinou, která jim pomůže s odvozem zavazadel, totéž se týká posledního odjezdu. Všechny ostatní příjezdy a odjezdy jsou samozřejmě také kontrolovány koordinátorem, pedagogickým dozorem a průvodcem CK. Z důvodů bezpečnosti není studentům dovoleno opouštět hostitelské rodiny bez doprovodu. Žáci a studenti bývají ubytováni po dvou, výjimečně po třech. Nikdo není v rodině ubytován sám, vždy jsou minimálně 2 hosté v jedné rodině.

Cena zájezdu: Pro děti do 15 let 14 990 Kč a pro starší žáky 15 620 Kč. Platba za zájezd bude opět rozvržena do tří etap: záloha, doplatek a peníze na vstupy.

Rozpad ceny: 1. Základní cena zájezdu CK je 11 500 Kč navýšená ihned o cenu vstupenky do WB Studios ve výši 1 250 Kč, což činí 12 750 Kč pro děti do 15 let, 13 100 Kč pro děti nad 15 let. Cena zahrnuje: ubytování, jídlo od rodin, dopravu do Anglie a zpět, vstupenku do Warner Bros Studios na Harryho Pottera, kterou je potřeba zaplatit v rámci základní ceny (1 250Kč do 15 let, 1 600 Kč za děti nad 15 let a dospělé). 2. Dále je potřeba uhradit vstupné pro děti do 15 let ve výši 80 GBP (cca 2 240 Kč) a starší žáky 90 GBP (cca 2 520Kč).

V případě zájmu vašeho dítěte o účast na zájezdu do Londýna, vyplňte prosím obratem závaznou přihlášku, abychom potvrdili termín zájezdu u CK, nejpozději však do 8. 12. 2023

Mgr. Michaela Orlíková

Cookies - © 2024 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace