Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky

Ve dnech 10. a 11. března se v naší škole konal den otevřených dveří pro budoucí školáky. Děti se mohly přijít seznámit se školním prostředím a k naší radosti této příležitosti rodiče spolu s dětmi využili v hojném počtu. Budoucí školáčci v různých učebnách v prostorách naší školy plnili zábavné úkoly hravou formou a nápomocni jim k tomu byli žáci 5. ročníku. Vyzkoušeli si skládání puzzle, stavění věže podle návodu, práci na interaktivní tabuli, pohybové aktivity v tělocvičně a další nejrůznější činnosti, za jejichž splnění sbírali do svých startovních karet razítka.

Děti prokázaly, že se nebojí komunikovat a pohybovat se pro ně v novém prostředí a odměnou jim za to byly nové zážitky a krásné omalovánky! 

Těšíme se na vás znovu při zápisu do první třídy, který proběhne v pátek 8. 4. 2022 (od 13:00 do 17:00) a v sobotu 9. 4. 2022 (od 09:00 do 11:00).

Kolektiv ZŠ a MŠ Raduň

Cookies - © 2022 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace