Sportovní den

obrázek bez popisu

Na závěr kalendářního roku se před Vánocemi tradičně na naší škole konal turnaj vyššího stupně v přehazované. Týmy se ve třídách tvořily po šesti hráčích. V kategorii chlapců se účastnilo 5 týmů. V kategorii dívek figurovaly 4 týmy, kdy dívky ze 7.A a 7.B vytvořily společný tým.

V kategorii chlapců byl rozhodující až poslední zápas mezi deváťáky a 7.A. Tyto třídy bojovaly o první místo až do samotného závěru utkání, kdy po vyrovnaném souboji zvítězila devátá třída. 7.A však zanechala vynikající dojem a do dalších let bude žhavým favoritem na vítězství.

V kategorii dívek vyhrály bez větších obtíží deváťačky před sedmačkami. Odnesly si tak vánoční titul. Sedmačky, které byly druhé jako jejich kolegové ze třídy, se tedy řadí v dalších letech na přední umístění v soutěži.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem účastníkům soutěže z 6., 7.A, 7.B, 8. a 9. třídy za příjemné dopoledne se sportovním zápalem a nadšením.

Cookies - © 2023 Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace